Psycho-educatie voor vluchtelingen en asielzoekers

contactgegevens

Oost-Vlaanderen

Agentschap Integratie en Inbur gering Julie Weyne
julie.weyne@integratie-inburgering.be
09 267 68 10

Gent

In-Gent
Desiree Derksen
desiree.derksen@in-gent.be
09 224 17 18

Sint-Niklaas

Stad Sint-Niklaas
Maarten Smet
maarten.smet@sint-niklaas.be
0498 58 09 58

Limburg

Agentschap Integratie en Inburgering
Jolein Martens
jolein.martens@integratie-inburgering.be
011 30 57 55

Antwerpen

Netwerk Cultuursensitieve Zorg/CGG Andante
Elke Thiers
elke.thiers@csz-antwerpen.be
03 270 33 34

West-Vlaanderen

Agentschap Integratie en Inburgering
Ula Idzikowsk
ula.idzikowsk@integratie-inburgering.be

0483 32 46 83

Brussel

Agentschap Integratie en Inburgering
Kathleen De Decker
kathleen.de.decker@integratie-inburgering.be
02 501 66 80

Vlaams-Brabant

Agentschap Integratie en Inburgering
Vanessa Stinis
vanessa.stinis@integratie-inburgering.be
0474 91 36 80

cursussen

Arabisch KK

Datum: donderdag 08.12.2016 14:00 - 16:00
Plaats: Klein Kasteeltje Brussel
Trainer: Esra
 

Albanees KK

Datum: vrijdag 09.12.2016 09:30 - 11:30
Plaats: Klein Kasteeltje Brussel
Trainer: Adile
 

Mind-Spring Tigrinya

Datum: zaterdag 10.12.2016 10:00 - 12:00
zaterdag 17.12.2016 10:00 - 12:00
Plaats: In-Gent, Blekerijstraat 55
Trainer: Awet
Co-begeleider: Els
 

Mind Spring Arabisch

Datum: zaterdag 10.12.2016 10:00 - 12:00
zaterdag 17.12.2016 10:00 - 12:00
Plaats: In-Gent, Blekerijstraat 55
Trainer: Mahmoud
 

Mind Spring Turks

Datum: maandag 12.12.2016 13:00 - 15:00
Plaats: IH-VAKmoskee
Trainer: Ayse
Co-begeleider: Els
 

Dari Bon

Datum: dinsdag 13.12.2016 14:00 - 16:00
dinsdag 20.12.2016 13:00 - 16:00
Plaats: Bon, Toekomststraat 35, Molenbeek
Trainer: Rahim
Co-begeleider: Azad
 
meer cursussen
donderdag 18.12.2014

Verslag inspiratiedag Mind-Spring

U leest hier het verslag van de Mind-Spring inspiratiedag.

 
maandag 28.11.2016

Jonge Vluchtelingen zoeken naar Balans.

Elke Thiers schreef een artikel over Mind Spring Junior voor alert, lees het hier.

 
maandag 25.08.2014

Mindspring nieuwsbrief juli

Lees hier de zomereditie nieuwsbrief Mind-Spring. Je kan er alles lezen over o.a. de bloeiende Mind-Springproeftuinen

 
donderdag 15.05.2014

Het vernieuwde concept van Mind-Spring

Ontdek hier meer informatie over de proeftuinen Mind-Spring



 
maandag 10.11.2014

Nieuwsbrief Bon vzw

Artikel over Mind-Spring in de nieuwsbrief van het Brussels Onthaalbureau (november 2014)

 
meer nieuws